Маркіян Камиш

український письменник

Макети Чорнобиль-2 (12 фото під катом)

Останніми роками всі прознали про страшенні мачти Чорнобильщини. Антени заввишки у сто п’ятдесят метрів, що височіють гігантсько над лісом. Іклами верхівок роздирають небо, заманюють на горішні найвишки відйчайдух, знуджених мажорів, романтиків і просто всяку бомжувату алкашню. Та мені вдалося знайти два макети Антен. Зовсім недалеко від справжніх. 

1

2

Та не всі знають про макети цієї конструкції. Кишенькові Антени Чорнобиль-2 — мрія зоноголіка і решти небайдужих до Полісся людей. І прямо в Містечку, біля справжніх Антен, я знайшов два макети. Це було в далекому 2011-му, але багато хто й досі питає в мене, де я відкопав ці штуки. Пояснюю. Один — схований у пожежній частині так, що мало хто з роззяв-туриганів його помічає. Ось же він:

3 5 6

Другий макет — у навчальному класі. Недалеко від антенного полотна. Від нього мало що лишилося. Та я вважаю, що це був саме макет.

7

А от сам клас зберігся непогано. Він всяко нагадує юному срочнику про американські мінітмени і тотальний капець всьому сущому.

8 9 10 11

І діяло! Свідомий хлопчина-пролетар пильно охороняв кордони Батьківщини і самі антени. Серед сонячних променів палкого і нескінченного літа похмурі пвошникки виводили  фарбою надписи у вічність. Фото з комплексу ЗРК С-75М «Волхов». Бадьорий і оптимістичний слоган: «Рейган! Мы победим тебя!»

12